Colectia Noastra de fotografii

Copii Scoala Ski Poiana Brasov, lectii de ski si snowboard pentru copii si adulti Poiana Brasov

 

R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School

 

R&J Scoala Ski Copii Poiana Brasov, ofera lectii de ski si snowboard atat pentru copii cat si pentru adulti.

R&J Ski School & Rental Poiana Brasov va pune la dispozitie echipamente premium de ski si snowboard , la cele mai bune preturi din Poiana Brasov.

De asemenea,  instructorii scolii de ski R&J sunt gata sa va dezvaluie tainele acestui minunat sport de iarna.

S-a dat startul la rezervarile pentru cursurile de ski si snowboard pentru copii si adulti pentru statiunea Poiana Brasov. Cursuri de ski organizate de R&J Scoala de Ski din Poiana Brasov pentru sezonul 2021 – 2022. Lectiile de ski si snowboard  pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia privata de langa sediul scolii sau pe partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra ). Iar  lectiile de ski pentru avansati se vor tine pe Masivul Postavarul.

Vezi Oferta Scoala Ski Copii Poiana Brasov   AICI!

Scroll to Top