R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School

Rezervari Scoala ski Poiana Brasov, Bucura-te de o vacanta minunata in Poiana Brasov

Rezervari Scoala Ski Poiana Brasov
Rezervari Scoala Ski Poiana Brasov

Au inceput rezervarile pentru cursurile de ski si snowboard organizate de R&J Scoala de Ski & Snowboard Poiana Brasov pentru sezonul 2021 – 2022. Rezervari Scoala Ski Poiana Brasov AICI !

Lectiile pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia privata de langa sediul scolii de ski si pe partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra). Iar cele pentru avansati se vor tine pe Masivul Postavarul.

In funcție de nevoile și obiectivele dvs, puteți să alegeti lecția privata, totuși daca doriți, fie că este vorba de distracție pentru toată familia, sau evadarea unui cuplu in Poiana Brasov puteti opta pentru lectia de grup.

Ne vedem pe partie !

Echipa R&J Poiana Brasov

online booking ski school . ski instructor, ski rental gear
Call Now Button

Scroll to Top