Colectia Noastra de fotografii

Cursuri Ski Copii Poiana Brasov, lectii ski si snowboard pentru copii si adulti Poiana Brasov

R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School

Descopera R&J - Scoala de Schi pentru Copii din Poiana Brasov.  Oferim cursuri de ski si snowboard distractive pentru orice nivel si varsta. Instructori de schi calificati la nivel national si international ISIA, unii cu experienta de peste 30 de ani in domeniu.

R&J Ski School & Rental  va pune la dispozitie echipamente premium de ski si snowboard , la cele mai bune preturi din statiunea Poiana Brasov.

Avem un centru de Boot Fitting, personalizare clapari / bocanci de schi si snowboard, executarea de branturi  / talpici dupa forma talpii piciorului, prin termoformare la cald. Modificarea shell-lui / carcasei claparilor in punctele de presiune, cu aparate de ultima generatie.

De asemenea,  instructorii scolii de ski R&J sunt gata sa va dezvaluie tainele acestui minunat sport de iarna, practicat in siguranta, dar totodata intr-un mod placut si distractiv.

S-a dat startul rezervarilor pentru cursurile de ski si snowboard pentru copii si adulti pentru statiunea Poiana Brasov.

Cursuri de ski organizate de R&J Scoala de Ski pentru copii si adulti din Poiana Brasov pentru sezonul 2024 – 2025.

Cursurile de ski si snowboard pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia de langa sediul scolii, pe partia Bradul. Iar  lectiile de ski pentru avansati se vor tine pe partiile de schi din Masivul Postavarul.

Vezi Oferta pentru Cursuri Ski Copii Poiana Brasov   AICI!

Call Now Button