BLOG

„De ce” Inclinarea / Canting-ul este necesar?

Boot fitting Poiana Brasov Romania, personalizare clapari de schi si booti de snowboard in Poiana Brasov
NOTĂ: Unghiurile din următoarele diagrame sunt exagerate în scopul descrierii diferențelor de geometrie. Unghiurile reale ale bocancilor de schi sunt de obicei de 3 grade sau mai puțin. De ce Inclinarea / Canting-ul este necesar ? Vedere din spatele piciorului în poziție neutră Figura 1 – Poziție neutră Daca tehnicianul in boot fitting iti spune …

„De ce” Inclinarea / Canting-ul este necesar? Read More »

Read More

Poiana Brașov – obiective turistice, atracții si activități

Ski & Snowboard Poiana Brasov | Ski School Poiana Brasov | Scoala de schi si snowboard | R&J Ski School
Poiana Brașov este cea mai moderna si cunoscută stațiune montană din Romania , situata in centrul tarii și destinatia preferata a iubitorilor sporturilor de vara si de iarna. Descoperă principalele obiective turistice, atractii si activitati la care poti lua parte in statiunea Poiana Brașov. Poiana Brașov Poiana Brașov se află la o altitudine de 1.020 …

Poiana Brașov – obiective turistice, atracții si activități Read More »

Read More

Lectii de ski private in Poiana brasov

Kids ski courses in Poiana Brasov with R&J pro instructor in Romania
Lecții de schi personalizate pentru copii și adulți în Poiana Brașov cu Școala de schi R&J Lectii de ski private in Poiana Brasov cu echipa de ski R&J Instructorii de schi atestați ai scolii R&J din Poiana Brașov vă arată tehnica corectă de invatare a schi-ului și a snowboard-ului cu pasiune și profesionalism. Toți participă …

Lectii de ski private in Poiana brasov Read More »

Read More

Rezervari Scoala ski Poiana Brasov, Bucura-te de o vacanta minunata in Poiana Brasov

R&J Scoala Ski - Poiana Brasov - Ski School
Au inceput rezervarile pentru cursurile de ski si snowboard organizate de R&J Scoala de Ski & Snowboard Poiana Brasov pentru sezonul 2021 – 2022. Rezervari Scoala Ski Poiana Brasov AICI ! Lectiile pentru initiere si incepatori se vor tine pe partia privata de langa sediul scolii de ski si pe partia Bradul ( de langa telecabina Capra Neagra). Iar …

Rezervari Scoala ski Poiana Brasov, Bucura-te de o vacanta minunata in Poiana Brasov Read More »

Read More

Statiunea de ski si snowboard Poiana Brasov Romania

Zona de schi si snowboard din statiunea Poiana Brasov Zona de schi Poiana Brașov se află la poalele Masivului Postăvarul și este situată în centrul României, la nord de Brașov. Zona de sporturi de iarnă a servit ca loc de desfășurare pentru competițiile de schi românești, inca din anul 1906. De aceea, sunteti așteptati cu …

Statiunea de ski si snowboard Poiana Brasov Romania Read More »

Read More

Bootfitting POIANA BRASOV

Bootfitting Poiana Brasov
R&J Bootfitting Personalizare bocanci ski si branturi ski in Poiana Brasov Pentru a face schiul și mai distractiv, este important ca bocancii dvs. de schi să nu te jeneze , și să fie bine personalizati la picioarele dvs. Acest lucru nu numai că îmbunătățește confortul, ci și performanța în timpul schiatului, deoarece puterea este transmisă …

Bootfitting POIANA BRASOV Read More »

Read More

Servicii de ski profesionale in Poiana Brasov

Ski Service Poiana Brasov
R&J Ski Center Poiana Brasov ofera servicii de reparatii si intretinere a schiurilor si snowboardurilor Numai un schiu bine întreținut este un schi perfect ! Personalul R&J cu înaltă pregătire și experiență se asigură că vă oferim servicii de schi și snowboard perfecte. Alături de un serviciu de schi clasic, R&J Ski Service este, primul …

Servicii de ski profesionale in Poiana Brasov Read More »

Read More

Preturi cartele pentru transport pe cablu in Poiana Brasov

Scoala de schi din Poiana Brasov Ski School | Instructori ski si snowboard profesionisti Poiana Brasov
pentru sezonul de ski 2020-2021 Mai jos regasiti lista cu preturi cartele ski Poiana Brasov Tarife cartele Ana Teleferic ( http://newsbv.ro/2018/10/03/s-au-aprobat-noile-tarife-pentru-sezonul-de-iarna-2020-2021) TIP CARTELA ADULŢI COPII 6 – 12 ANI TELECABINE URCARE SIMPLĂ 25 LEI 12 LEI URCARE ŞI COBORÂRE 35 LEI 20 LEI COBORÂRE 25 LEI 12 LEI TELECABINE, TELEGONDOLĂ, TELESCAUNE ŞI TELESCHIURI 10 puncte …

Preturi cartele pentru transport pe cablu in Poiana Brasov Read More »

Read More
Call Now Button

Centrul de preferințe pentru confidențialitate

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Scroll to Top