BLOG

Statiunea de ski si snowboard Poiana Brasov Romania

Zona de schi si snowboard din statiunea Poiana Brasov Zona de schi Poiana Brașov se află la poalele Masivului Postăvarul și este situată în centrul României, la nord de Brașov. Zona de sporturi de iarnă a servit ca loc de desfășurare pentru competițiile de schi românești, inca din anul 1906. De aceea, sunteti așteptati cu …

Statiunea de ski si snowboard Poiana Brasov Romania Read More »

Read More

Bootfitting POIANA BRASOV

Bootfitting Poiana Brasov
R&J Bootfitting Personalizare bocanci ski si branturi ski in Poiana Brasov Pentru a face schiul și mai distractiv, este important ca bocancii dvs. de schi să nu te jeneze , și să fie bine personalizati la picioarele dvs. Acest lucru nu numai că îmbunătățește confortul, ci și performanța în timpul schiatului, deoarece puterea este transmisă …

Bootfitting POIANA BRASOV Read More »

Read More

Servicii de ski profesionale in Poiana Brasov

Ski Service Poiana Brasov
R&J Ski Center Poiana Brasov ofera servicii de reparatii si intretinere a schiurilor si snowboardurilor Numai un schiu bine întreținut este un schi perfect ! Personalul R&J cu înaltă pregătire și experiență se asigură că vă oferim servicii de schi și snowboard perfecte. Alături de un serviciu de schi clasic, R&J Ski Service este, primul …

Servicii de ski profesionale in Poiana Brasov Read More »

Read More

Preturi cartele pentru transport pe cablu in Poiana Brasov

Scoala de schi din Poiana Brasov Ski School | Instructori ski si snowboard profesionisti Poiana Brasov
pentru sezonul de ski 2020-2021 Mai jos regasiti lista cu preturi cartele ski Poiana Brasov Tarife cartele Ana Teleferic ( http://newsbv.ro/2018/10/03/s-au-aprobat-noile-tarife-pentru-sezonul-de-iarna-2020-2021) TIP CARTELA ADULŢI COPII 6 – 12 ANI TELECABINE URCARE SIMPLĂ 25 LEI 12 LEI URCARE ŞI COBORÂRE 35 LEI 20 LEI COBORÂRE 25 LEI 12 LEI TELECABINE, TELEGONDOLĂ, TELESCAUNE ŞI TELESCHIURI 10 puncte …

Preturi cartele pentru transport pe cablu in Poiana Brasov Read More »

Read More

Scroll to Top